Vztah se rozvíjí a sílí, když jsou dva lidé spolu – to platí i pro vztah poradce s klientem. Být spolu pořád však není dost dobře možné. Proto máme nástroj, který umožňuje zůstat s klientem v kontaktu a komunikovat nejen osobně, ale stejně plnohodnotně i na dálku pomocí klientské aplikace myPLANN. 

Klient v myPLANN vidí svého poradce a může ho zkontaktovat i přes chat, třeba jen zanecháním vzkazu nebo v on-line konverzaci.

Klient má jednoduchý náhled na celkové své portfolio smluv, které si doposud sjednal. Najde zde i aktuální hodnotu svého majetku.

myPlann myPlann

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2019-05-30-12_41_43-sab-servis-myplann-1.png.


Klient vidí na důležité události, jako je výročí či konec smlouvy, konec fixace úrokové sazby úvěru, konec investičního horizontu atd.

Klient si může některé služby sjednat i sám on-line, aniž by potřeboval asistenci poradce. To se týká jednodušších produktů.

Pokud jste naším klientem, můžete se podívat na své smlouvy online. Uvidíte potřebné podrobnosti smluv, důležité termíny a dokumenty, ale i seznam úkolů, které je potřeba vyřešit. Nemáte přístupové údaje? Kontaktujte svého poradce MMJT Consulting.